бързи кредити онлайн

Бързи кредити за 15 минути, достъпи 24 часа на ден. Не губете време, кандидатствайте за кредит със един клик.

Избери размер на кредита

Използвайте кредитен калкулатор за да изчислите точно всички разходи.

Попълнете формата за кандидатстване

Въведете всички необходими данни за успешна регистрация.

Изчакайте кредитът да бъде преведен

Превеждането на кредита следва след успешно кандидатстване, понякога за 15 минути.

Вива кредит оод

Вива кредит оод – кредити за sve potrebe

Вива кредит оод е компанија за кредитирање која нуди различите видови на кредити за сите потреби. Оваа компанија е позната по својата брзина во одобрувањето на кредитите и високата безбедност на заемите. Независно дали ви треба кредит за опрема на домот, за плаќање на неочекувани трошоци или за покривање на здравствени трошоци, Вива кредит оод има решение за вас.

За да улесним процеса на клиентите, компанията има достъпна онлайн кредитна апликация. Оваа апликација го намалува времето за одобрување на кредитот и го олеснува процесот на аплицирање.

Компанијата има и многу пријателски и професионални службеници кои ќе ви помогнат да го направите најдобриот избор за вашиот кредит.

Кредитите, предлагани от компанията Вива кредит оод, имат множество ползи. Првата предност е високата безбедност на заемите, бидејќи компанијата има многу строга политика за заштита на приватноста и безбедност. Втората предност е брзината во одобрувањето на заемите, што значи дека ќе го добиете вашиот кредит во рекордно кратко време.

Компанията со големо искуство во кредитирањето, секогаш е подготвена да помогне на своите клиенти. Не се замисляйте повече и подавайте кандидатура за заем при компанията за кредитиране Вива ООД, за да решите вашата финансова нужда.

Како да aplicirate за кредит во Вива кредит оод

За да аплицирате за кредит во Вива кредит оод, процесот е многу едноставен и брз. Се што треба да направите е да создадете профил на нивниот веб-сајт и да го пополните онлајн формуларот за аплицирање за кредит. Во формуларот, ќе треба да го пополните вашето име и презиме, вашата електронска адреса, телефонскиот број и износот на кредитот кој што го барате.

По пополнувањето на формуларот, Вива кредит оод ќе го прегледа вашето барање и во рок од само неколку часа ќе ви поврати одговор.

Во случај на одобрување, ви треба да ги прифатите условите на кредитот и да потврдите дека сте спремни да го вратите кредитот во рокот одреден со договорот.

Максималниот износ на кредитот кој може да го земете е до 10,000 лева, а времетраењето на кредитот може да биде до 36 месеци. Според вашите нужди, компанията за кредитиране има множество опции за кредитиране, като лични кредити, автокредити, потребителски кредити и други.

Фирмата за кредити има множество отзивчиви служители, които насърчават клиентите по всяка стъпка от процеса на кандидатстване за кредит. Оваа компанија е реномирана за својата брзина во одобрувањето на кредитите и многу клиенти се враќаат повторно поради квалитетните услуги кои ги нудат. Затоа, ако ви треба кредит, не се замислувајте повеќе и аплицирајте одма.

Предности на кредитите од Вива кредит оод

Предностите на кредитите предложени од Вива кредит оод се многу, а некои од нив се достапни за всеки клиент. Една од главните предности е високата безбедност на заемите, која ја нуди компанијата. Секој клиент може да биде сигурен дека неговите лични податоци и финансиски информации се во безбедни раце, бидејќи Вива кредит оод има многу строг систем за заштита на приватноста.

От бързото одобрение на кредита до удобните месечни вноски, компанията Вива кредит предоставя множество ползи за своите клиенти. Вкупниот износ на кредитот, како и месечните рати, може да бидат прилагодени според вашите потреби, што значи дека можете да го прилагодите кредитот во согласност со вашиот месечен буџет.

Едно от предимствата на кредитите, които предлага Вива кредит оод, е, че няма скрити такси.

Во многу случаи, другите компании за кредитиране можат да содржат скриени такси кои клиентите не знаат за нив. Гарантираме, че няма да има скрити такси, което означава, че ще имате ясно представа за сумата на кредита и колко ще трябва да плащате всеки месец.

Компанијата за кредитиране има и извршен тим на професионални и отзивчиви службеници, кои ќе им помогнат на клиентите со сите нивни прашања и потреби. Со значителен опит в кредитирането, компанията е предпочитана опция за лични и потребителски кредити.

Со повеќе прифатени кредити за клиентите, компанијата има добра репутација на пазарот. Ако се нуждаете от лесен и безопасен начин за заемане, не губете време и подайте заявка за кредит в други кредитни компании.

Съобщения от доволни клиенти

Благодаря на бързо преведеният кредит. Никой освен вас не е искал да ми изплати парите. Вие сте най-простите, без усложнения. Много професионално. Убедихте ме, че сте най-добрите.

Емил Димитров, Пловдив

Това е най-лесният начин да стигнете до пари, когато имате проблем. Препоръчвам на всички които имат съмнения. Кандидатствах чрез мобилният си телефон и същият ден парите бяха преведени по сметката ми.

Красимир Георгиев, София

Много ме изненадахте с вашият професионален подход. Много сериозен и сигурен бизнес. Вече два пъти чрез вас съм взела кредит и отново бих, ако ми потрябва.

Марияна Спасова, Варна

FAQ

Често задавани въпроси за кредити

Какво е бърз кредит?
Бързи кредити и заеми са наименования за финансови услуги които вече няколко години присъстват на българския онлайн пазар. Под бързи кредити и заеми означават по-малки суми пари, които в повечето случаи се изплащат до максимум 12 месечни вноски.
До каква сума се изплащат кредитите?
Бързи кредити изплащаме в размер от 50 лв. до максимално 5000 лв.
Дали пенсионери могат да кандидатстват за бърз кредит?
Бързи кредити и заеми могат да бъдат поискани от всички лица, който имат редовен месечен доход по своята банкова сметка, включително и пенсионери.
Защо да кандидатствате за бърз кредит?
Хора с различни житейски истории и финансови ситуации кандидатстват за бърз кредит. Независимо дали сте на минус, трябва да платите просрочени задължения, стари сметки, медицински разходи или искате да си позволите пътуване и нов мобилен телефон. Бързите кредити и заеми ще ви улеснят да постигнете целта си.
faq